Find a hotel

Best Price

Cena 24 lipiec 2016

od 135zł

Znajdź pokój w 360 miastach w 10 krajach
Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Dodatkowe kryteriaMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

REZERWUJ WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ!

Dokonaj rezerwacji co najmniej 5 dni wcześniej i skorzystaj z 15% upustu.

> Więcej informacji

Hotel Campanile Warszawa gwarantuje Państwu niewygórowane ceny i profesjonalną obsługę w samym centrum miasta. 

Hotel położony jest w zachodniej części centrum Warszawy, około 1000 metrów od głównego dworca kolejowego Warszawa Centralna oraz niedaleko międzynarodowego portu lotniczego im. Chopina (WAW (7km). W pobliżu hotelu znajduje się płatny parking, z którego goście hotelowi mogą korzystać o każdej porze. 

Hotel Campanile Warszawa wyposażony jest w pokoje dostosowane do potrzeb i życzeń naszych gości. Pokoje są nowocześnie wyposażone i posiadają m.in. telefon, budzik, telewizję satelitarną z kanałami międzynarodowymi i darmowy dostęp do internetu. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, a ich pełne wyposażenie na pewno zapewni Państwu komfortowy i przyjemny pobyt w naszym hotelu. 

Nasi pracownicy obsługują Państwa w trzech językach obcych: po angielsku, niemiecku i francusku, dzięki czemu zapewniamy jak najlepszą komunikację z naszymi gośćmi. 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do hotelowej restauracji. Restauracja serwuje cały dzień pyszne dania w niewysokich cenach. Obfite śniadania i pyszne obiady i kolacje to nasza specjalność. 

W trosce o gości poruszających się na wózkach, zapewniamy specjalnie dostosowane pokoje. Ponadto hotel wyposażony jest w windy i inne udogodnienia, dzięki którym komfort jest zapewniony. 

Obsługa jest całodobowa, a nocny portier czuwa nad Państwa bezpieczeństwem i jest do Państwa dyspozycji. W hallu znajduje się także komputer i telefon. Do Państwa dyspozycji pozostają najnowsze magazyny i gazety. Ponadto w hotelu znajduje się także bar. Dodatkowo w hotelu przyjmowane są zwierzęta za dodatkową opłatą (25 PLN)

Hotel Campanile Warszawa gwarantuje Państwu komfort, spokój i niezapomniane chwile w samym sercu stolicy Polski. Lokalizacja w samym centrum pozwoli Państwu cieszyć się z turystycznych i kulinarnych uroków Warszawy oraz z jej handlowo-biznesowych możliwości

 Poniżej przedstawiamy szczegółową mapę i praktyczne wskazówki, które ułatwią znalezinie naszego hotelu CAMPANILE WARSZAWA .

Dojazd:

Jadąc z Gdańska drogą krajową numer 7, w Warszawie należy najpierw kierować się na Żoliborz i drogą krajową numer 8 w stronę Krakowa/Kielc, aż do Placu Zawiszy, przy którym znajduje się hotel. Z Berlina/Poznania jadać autostradą A2 należy kierować się na Centrum i Śródmieście, następnie skręcając w prawo na rondzie Kercelak dojedziemy na Plac Zawiszy. Jadąc z Wrocławia/Katowic E67 lub drogą krajową numer 8, należy kierować się na Centrum, co pozwala na dojechanie do Placu Zawiszy, który znajduje w pobliżu drogi wylotowej na Wrocław. 

Korzystając z transportu publicznego także można łatwo dojechać do naszego hotelu. Z dworca kolejowego Warszawa Centralna należy wziąć tramwaj i przejechać nim jedynie 2 przystanki w kierunku Ochoty (linie: 7, 9, 22, 24). Z portu lotniczego im. Fryderyka Chopina (WAW) można natomiast skorzystać z linii autobusowej 175, która pozwoli na dojechanie do Placu Zawiszy w ok, 20 minut.

 

Czytaj dalej
 • Lotnisko
 • Centrum miasta
 • Taras
 • Winda
 • Zasięg wifi
 • Meeting
 • Canalsat
 • Telefon do dyspozycji
 • Parking zamknięty
 • Luksusove wyposazenie lozek
 • BAR
 • Łatwo dostępny dla osób niepełnosprawnych
 • Hotel z klimatyzacją
 • Restauracja
 • Nocny portier
 • Canal+

Adres hotelu

UL. TOWAROWA 2

00-811 WARSZAWA

GPS:

52° 13' 33.97" N, 20° 59' 22.69" E

> Mapa i dojazd

Kontakt

Rezerwacja: +48 223 072 337

Informacja: +48 22 582 72 00

Fax +48 22 582 72 01

E-mail:reservation.warsaw@campanile.com

Inne hotele w pobliżu CAMPANILE VARSOVIE / WARSZAWA

0 km od hotelu
od109
Ważne 24 lipiec 2016
116 km od hotelu
od109
Ważne 24 lipiec 2016
153 km od hotelu
od109
Ważne 24 lipiec 2016
224 km od hotelu
od139
Ważne 24 lipiec 2016
252 km od hotelu
od289
Ważne 24 lipiec 2016
See all hotels in Warszawa