?>
Best Price
Znajdź pokój w 360 miastach w 10 krajach
Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Dodatkowe kryteriaMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

REZERWUJ WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ!

Dokonaj rezerwacji co najmniej 5 dni wcześniej i skorzystaj z 15% upustu.

> Więcej informacji


Hotel Campanile Warszaw
a gwarantuje Państwu niewygórowane ceny i profesjonalną obsługę w samym centrum miasta. 

Hotel położony jest w zachodniej części centrum Warszawy, około 1000 metrów od głównego dworca kolejowego Warszawa Centralna oraz niedaleko międzynarodowego portu lotniczego im. Chopina (WAW (7km). W pobliżu hotelu znajduje się płatny parking, z którego goście hotelowi mogą korzystać o każdej porze. 

Hotel Campanile Warszawa wyposażony jest w pokoje dostosowane do potrzeb i życzeń naszych gości. Pokoje są nowocześnie wyposażone i posiadają m.in. telefon, budzik, telewizję satelitarną z kanałami międzynarodowymi i darmowy dostęp do internetu. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, a ich pełne wyposażenie na pewno zapewni Państwu komfortowy i przyjemny pobyt w naszym hotelu. 

Nasi pracownicy obsługują Państwa w trzech językach obcych: po angielsku, niemiecku i francusku, dzięki czemu zapewniamy jak najlepszą komunikację z naszymi gośćmi. 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do hotelowej restauracji. Restauracja serwuje cały dzień pyszne dania w niewysokich cenach. Obfite śniadania i pyszne obiady i kolacje to nasza specjalność. 

W trosce o gości poruszających się na wózkach, zapewniamy specjalnie dostosowane pokoje. Ponadto hotel wyposażony jest w windy i inne udogodnienia, dzięki którym komfort jest zapewniony. 

Obsługa jest całodobowa, a nocny portier czuwa nad Państwa bezpieczeństwem i jest do Państwa dyspozycji. W hallu znajduje się także komputer i telefon. Do Państwa dyspozycji pozostają najnowsze magazyny i gazety. Ponadto w hotelu znajduje się także bar. Dodatkowo w hotelu przyjmowane są zwierzęta za dodatkową opłatą (25 PLN)

Hotel Campanile Warszawa gwarantuje Państwu komfort, spokój i niezapomniane chwile w samym sercu stolicy Polski. Lokalizacja w samym centrum pozwoli Państwu cieszyć się z turystycznych i kulinarnych uroków Warszawy oraz z jej handlowo-biznesowych możliwości

Poniżej przedstawiamy szczegółową mapę i praktyczne wskazówki, które ułatwią znalezinie naszego hotelu CAMPANILE WARSZAWA.

Dojazd:

Jadąc z Gdańska drogą krajową numer 7, w Warszawie należy najpierw kierować się na Żoliborz i drogą krajową numer 8 w stronę Krakowa/Kielc, aż do Placu Zawiszy, przy którym znajduje się hotel. Z Berlina/Poznania jadać autostradą A2 należy kierować się na Centrum i Śródmieście, następnie skręcając w prawo na rondzie Kercelak dojedziemy na Plac Zawiszy. Jadąc z Wrocławia/Katowic E67 lub drogą krajową numer 8, należy kierować się na Centrum, co pozwala na dojechanie do Placu Zawiszy, który znajduje w pobliżu drogi wylotowej na Wrocław. 

Korzystając z transportu publicznego także można łatwo dojechać do naszego hotelu. Z dworca kolejowego Warszawa Centralna należy wziąć tramwaj i przejechać nim jedynie 2 przystanki w kierunku Ochoty (linie: 7, 9, 22, 24). Z portu lotniczego im. Fryderyka Chopina (WAW) można natomiast skorzystać z linii autobusowej 175, która pozwoli na dojechanie do Placu Zawiszy w ok, 20 minut. Dla Państwa przyjemności, zapraszamy również do korzystania z naszej wyjątkowej usługi Wifi+, czyli bezpłatnego szybkiego połączenia internetowego na terenie całego hotelu, które umożliwia swobodną nawigację w sieci, prowadzenie rozmów i oglądanie filmów. 

 

 

Czytaj dalej
Udogodnienia
  • Zasięg wifi
  • Restauracja
  • BAR
  • Płatny parking publiczny
  • Meeting
  • PF_NONSMOKING
  • Zwierzęta domowe dozwolone
  • Klimatyzowany hol
  • Prasowanie

Adres hotelu

UL. TOWAROWA 2

00-811 WARSZAWA

GPS:

52° 13' 33.97" N, 20° 59' 22.69" E

> Mapa i dojazd

Kontakt

Rezerwacja: +48 223 072 337

Informacja: +48 22 582 72 00

Fax +48 22 582 72 01

E-mail:reservation.warsaw@campanile.com